POZOSTAŁO:
Menu

Zarządca Roku - Lider Rynku Nieruchomości

Zarządca Roku - Lider Rynku Nieruchomości

Zarządca Roku - Lider Rynku Nieruchomości to konkurs dla firm zarządzających nieruchomościami, organizowany przez redakcję miesięcznika Administrator i portalu Admiistrator24.info.

Firmy zarządzające wspólnotami mieszkaniowymi okrzepły na rynku i wywalczyły sobie chyba niezłą pozycję skoro - pomimo deregulacji - termin zarządca nieruchomości funkcjonuje z powodzeniem w społecznym obiegu a osoby wykonujące ten zawód mają się nieźle. Na opinię środowisko pracowało latami, ustawicznie dokształcając się nawet teraz, gdy już nie ma ustawowego obowiązku szkoleniowego.

Doceniając szczególne wartości i wiedzę środowiska, redakcja miesięcznika i portalu Administrator podjęła decyzję o ogłoszeniu po raz pierwszy konkursu, w którym zostaną wyłonieni Liderzy Rynku Nieruchomości.

Do konkursu będzie mógł przystąpić każdy zarządca, w jednej z 3 kategorii:

  • firmy małe (zatrudniające do 10 osób)
  • firmy średnie (zatrudniające do 25 osób)
  • firmy duże (zatrudniające powyżej 25 osób).

Aby zgłosić udział w konkursie, wystarczy przesłać wypełnioną ankietę - do pobrania poniżej.
Adres e-mail, na który należy przesyłać wypełnione ankiety: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania

Ankieta - której wypełnienie nie zajmie Państwu zbyt wiele cennego czasu - z punktowanymi odpowiedziami, nie pozwalającymi na dowolną interpretację tychże odpowiedzi przez członków kapituły, będzie podstawą do oceny Państwa firmy.

Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie, którego rozstrzygnięcie i wręczenie laurów zwycięzcom przewidujemy podczas Salonu Obsługi i Utrzymania Nieruchomości Nieruchomości LOKUM EXPO 2016.

Patronatem merytorycznym konkurs objęły: Ogólnopolskie Stowarzyszenie Licencjonowanych Zarządców Nieruchomości EKSPERT, Polska Federacja Organizacji Zarządców, Administratorów i Właścicieli Nieruchomości, Polska Federacja Rynku Nieruchomości, Polska Federacja Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych oraz Powszechne Towarzystwo Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości

Finał konkursu będzie miał miejsce podczas VI Forum dla Zarządców, które odbędzie się 19 października 2016 w czasie Salonu LOKUM EXPO 2016

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ JUŻ TERAZ >>

Patroni:

Ogólnopolska Izba Gospodarowania Nieruchomościami

Polska Federacja Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych

Polska Federacja Zarządców Nieruchomości

Polska Federacja Rynku Nieruchomości

SGSP

Świętokrzyskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości

Patroni
medialni:

Magazyn Dźwig